.

.

New
Потоне Виси Складирање Рек Складирање Носителот Сунѓерот Бања, Кујна Тапа Клип Јадење Крпа Клип Полица Мозоци Сува Крпа Организатор

Потоне Виси Складирање Рек Складирање Носителот Сунѓерот Бања, Кујна Тапа Клип Јадење Крпа Клип Полица Мозоци

DEN 5244.00
DEN 5520.00

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики : Клипот дизајн, може да биде директно се фатени во тапа, да се зачува простор. Имаат виси железнички и складирање послужавник Може да простор за сунѓер, сапун, накит, козметика, и др. Исто така, виси крпа, партал, ракавици, итн погоден за кујна или купатило, инкорпорирање на сите видови на остатоци Спецификации : Материјал : ПП Големина : Како што е прикажано Боја : Сина / Розова Количина : 50set/многу -Имајте на ум : 1.Ве молиме овозможи 0-2 cm грешка поради прирачник за мерење. Pls бидете сигурни дека ќе не ум пред да ја купите. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот нагоре ? не се збуни нив за дополнителни превозот обвиненија. Не остави Негативни повратни информации без да се бара од нас за да им помогнеме. Ве молиме контактирајте со нас прво, ако имате било каков проблем.Ние се стремиме да одговориме на сите пораки како и брзо, како possibl

Карактеристики на стоката

боја:
МИКС ОД БОИ
Тип:
Чување На Носителите & Полици
Пластични Тип:
PP
Нема. на Групи:
Еден
Применливи Простор:
Кујна
Класификација:
Не-преклопување на Решетката
Материјал:
Пластични
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
ETRSUNTECH
Употреба:
Дребулии
Инсталација Тип:
Кука Тип
Број На Модел На:
LZ1597
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат