.

.

New
CNC Вметнете TCGT110202 АК H01 Алуминиум Вметнете 10pcs Uncoating Indexable Внатрешни Алатка Внесува ЦПУ Струг Машина Алатка Машина

CNC Вметнете TCGT110202 АК H01 Алуминиум Вметнете 10pcs Uncoating Indexable Внатрешни Алатка Внесува ЦПУ Струг

DEN 514.00
DEN 1008.00

Количина на стоки
ДостапноПовратни Информации & За Нас
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите. Ве молиме љубезно
имаат позитивни повратни информации или да му даде пет-ѕвезда ако сте задоволни со нашите производи и било која од вашите коментари
и сугестии ќе бидат високо ценети.Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ако имаш било какви проблеми ние
се секогаш подготвен да одговори и поддршка. Ви благодариме!
За нас
Ние сме сигурен онлајн retailsaler каде можете да купите производи со висок квалитет, прифатлива цена и да
професионална услуга.

Карактеристики на стоката

Агол:
TCGT110204-AK H01, TCGT110202-AK H01
Употреба:
внатрешни вртење алатка
Тврдост:
92
Број На Модел На:
TCGT110202/04-AK H01
Материјал:
Волфрам Карбид
Бренд Име:
DASAN
Обложување:
NO
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат