.

.

New
2018 Нова Мода Кореја Рачно изработени Слама Голем круг Прстени Метал топката Обетки Диви Едноставна Асиметрија Долго Pendientes За Жени

2018 Нова Мода Кореја Рачно изработени Слама Голем круг Прстени Метал топката Обетки Диви Едноставна Асиметрија

DEN 163.00
DEN 191.52

Количина на стоки
Достапно


Опис : 1. Материјал : Алуминиумски,Слама 2 . Бои : како на сликата
3.Пакет : секој компјутер во пп торба,не грижете се за пакување,ние ќе пак тоа многу добро
Спецификација на производот : Обетки должина 10/5cm слама дијаметар 3.7 cm
Превозот : ве МОЛИМЕ да ги ПРОЧИТАТЕ ПРЕД U КУПАТ,EXPECIALLY ЗА DHL/ФЕДЕКС ДОГОВОР!
1) Вкупно цел ≥$150,ние слободни DHL/ФЕДЕКС/EMS или други express,цел ≥10,ние бесплатен превозот преку Кина пост воздух mail.
2)предмет ќе бидат испратени по веб-сајт vertify плаќање во 2-5 дена. Експрес испорака обично ќе трае 3-7 работни дена за испорака.
3)КИНА ПОСТ обично трае 15-60 работни денови за испорака.
Плаќање :
Плаќање Преку Aliexpress Зачувам.(подобро да се плати со кредитна картичка за да ја Зачувам)
Aliexpress Зачувам која е една од водечките трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел.
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!

Карактеристики на стоката

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
H2302
Материјал:
Ратан Сплетам
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
SHIFEEL
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Геометриски
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат