.

.

New
20PCS 7.5 MM 24K Шампањ Златна Боја Галвански Месинг Цвет Монистра Капи Висок Квалитет Diy Накит Додатоци

20PCS 7.5 MM 24K Шампањ Златна Боја Галвански Месинг Цвет Монистра Капи Висок Квалитет Diy Накит Додатоци

DEN 201.60

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Накит Наоди Тип:
Мушка Капи
Материјал:
Метал
Објектот Дијаметар:
0.75cm
Број На Модел На:
31052
Тип На Објект:
накит наоди
боја:
24K Шампањ Боја на Злато
Големина:
7.5MM hole 1.3MM
Количина:
20pcs
Стандард:
ЕУ Еколошки Стандарди
Материјал:
Дувачкиот
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат