.

.

New
Половина висока јака Џемпер Жените облека Хеџинг Лабава корејски Пролет, Есен Дното Кошула Нов Плима Диви Долг ракав Џемпери 82

Половина висока јака Џемпер Жените облека Хеџинг Лабава корејски Пролет, Есен Дното Кошула Нов Плима Диви Долг

DEN 652.00
DEN 1051.20

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Јака:
Turtleneck
Декорација:
Вез
Материјал Состав:
Полиестер Ацетат Акрилик
Бренд Име:
VWBQNZ
Стил:
Канцеларијата Дама
Sleeve Стил:
Редовни
Техника:
Станот Плетени
Облека Должина:
Редовни
Тип На Објект:
Pullovers
Дебелина:
Стандард
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Акрилик,Полиестер,Ацетат
Број На Модел На:
Долг Ракав Џемпери
Затворање Тип:
Никој
Шаблон Тип:
Флорални
Големина:
S M L XL 2XL
Боја:
светло кафена и Бела Жолта Виолетово-сина
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат