.

.

New
Црна Бубрезите Решетката Вметнете го Скратува Пред Скара Лента За BMW G38 5 Серија 525i 530i 540i 550i (2017-2018 & 9 Греди)

Црна Бубрезите Решетката Вметнете го Скратува Пред Скара Лента За BMW G38 5 Серија 525i 530i 540i 550i (2017-2018

DEN 456.00
DEN 479.52

Количина на стоки
Достапно


Центар за помош Почитувани купувачот, ние ќе ја испратите вашата стока колку што е можно побрзо по плаќање. Логистика следење на информации ќе се обновуваат по 2~3 дена. Можете да ги користите на следење на број за да дознаете каде стоката се на www.17track.net Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек. Ако не е, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации и ќе се добие задоволителен одговор. Ви благодариме!

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Налепници
Објектот Должина:
1inch
Име На Модел:
U0400
Модел:
ОЕМ
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
зборови
Вид На Налепница:
Други
Пакување:
Не Се Пакувани
Материјал Тип:
ABS
категорија:
3D
Налепница Сместување:
Целото Тело
Бренд Име:
FEELWIND
is_customized:
Yes
Објектот Висина:
1inch
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат