.

.

New
Нови Девојки Лето, Т-маица, Панталони 2 Парчиња Поставува Деца Блузи Краток Женско Бебе Облека, детски Облека што е 1-2-3 Години

Нови Девојки Лето, Т-маица, Панталони 2 Парчиња Поставува Деца Блузи Краток Женско Бебе Облека, детски Облека

DEN 499.00
DEN 623.52

Количина на стоки
Достапно


Можеби како овие :

Карактеристики на стоката

Дете НИ Големина:
9M, 12M, 24M, 3T
Стил:
Моден
Материјал:
Памук
Пол:
Девојки
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Цртан филм
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
547265909109
Затворање Тип:
Pullover
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
одговараат на видот:
панталоните костум
Број на пакети:
Две парче костим
Подарок содржина:
облека
Соодветна возраст:
Мали деца (3~8 години, 100~140cm)
Погоден Сезона:
Лето
Sleeve:
Без ракави
Долги панталони:
Шорцеви
Боја:
Светло сина, розова, црвена роза
Висина:
70cm,85cm,95cm,105cm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат