.

.

New
Црно огледало - би-би-си Сезона Филмот black mirror постер Дома Декор Гроздобер kraft ѕид налепница

Црно огледало - би-би-си Сезона Филмот black mirror постер Дома Декор Гроздобер kraft ѕид налепница

DEN 80.00
DEN 94.08

Количина на стоки
Достапно

торба
Купувачот е задоволство е многу важна за нас.
Ако постои било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши.
Ако се чувствувате среќни за шопинг, ве молиме да ни остават позитивен фидбек со 5 ѕвезди
Ве молиме не остави негативни повратни информации лесно.

Карактеристики на стоката

Големина:
30x21cm, 42X30cm
Стил:
Класичен
Класификација:
За Ѕид,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
Постер
Материјал:
Хартија
Тема:
Портрет
Сценарија:
Ѕид
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат