.

.

New
Нови I/O shield задната плоча на плоча за H81M-C R2.0 H81M-C/C/SI само shield backplate Бесплатен превозот

Нови I/O shield задната плоча на плоча за H81M-C R2.0 H81M-C/C/SI само shield backplate Бесплатен превозот

DEN 611.00
DEN 719.04

Количина на стоки
Достапно

Reminderit : ова не е плоча , исто I/O shield задната плоча
Ние продаваме сите плоча IO shield задната плоча, ако модел имате потреба да контактирате со нас, може да мало или големо , ви благодариме!

Карактеристики на стоката

Чипсет:
ПРЕКУ
Бренд Име:
OIA
Тип Socket:
PGA 989
Број На Модел На:
I/O shield задната плоча за H81M-C R2.0 H81M-C/C/SI
Меморија Тип:
QPI 8.0 GT/s
Пристаништа:
SATA
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Објектот Состојба:
Нови
Примена:
Десктоп
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат