.

.

New
Индискиот Mandala Tapestry Ѕид Виси Tapestry Boho Таписерии Gobelin Дома Декорација Теписи Софа, Маса Крпа Bedspread Таванот

Индискиот Mandala Tapestry Ѕид Виси Tapestry Boho Таписерии Gobelin Дома Декорација Теписи Софа, Маса Крпа

DEN 477.00
DEN 795.36

Количина на стоки
Достапно


13261
13592
14159
Производи Детали :
1. Точка Име : Tapestry
2.Пакување Листа : 1 парче Tapestry
3.Материјал : Полиестер
4.Сезона : Пролет, Лето, Есен, Зима
5.Карактеристики : Красат секој ѕид во вашиот дом со Бохемски tapestry. Ова прекрасно парче е одличен начин за да додадете боја во вашата соба. Користете го ова неверојатно парче уникатен уметнички дела како bedspread, кревет маска, tablecloth, или завеса; тоа е, исто така, совршен за да се земе заедно за пикник или на плажа. Сега не постои оправдување за досадни стари бели ѕидовипокаже вашиот внатрешни работи украсување вештини исклучување со овој виси. Се грижат за ова дома декор дел е брзо благодарение на својата лесни, полиестер изградба.
Производи Предности :
(1) Ткаенина чувствуваат мека и удобна, флексибилни, статички, анти-статички.
(2) Лесно да се чисти, директно може да се мијат со машина за перење или рацете, не се пролева и згаснат.
(3) Без мирис, без штетни логистичка; Силна апсорпција.
(4) Носат-отпорни, и издржливи, перење постојаност на 3 или повеќе, никогаш нема да згаснат.
Answer : ___________________________ Note :
1.Ако одберете ја прилагодите ве молиме да ни кажа на прилагодите големина која ќе ви даде реална цена .И ако се прилагодите големина е премногу голем фабриката треба да се спојување на ткаенина, се надеваме на вашето разбирање.
2.Ние треба да се свитка мат да мал дел, па ќе има набори кога ќе ја добијат, но тоа ќе биде враќање на неколку дена подоцна.
3.Големината им овозможи на 1cm-2cm грешка.
4.Како резултат на производство серија, светлината интензитет фотографија ефект ќе имаат боја разлика.
5.Ние, исто така, има и други димензии, можете да пребарувате од мојата продавница.

Карактеристики на стоката

Големина:
203x150cm, 153x130cm
Бренд Име:
ZEEGLE
Материјал:
100% Полиестер
Шема:
Печатени
Стил:
Жакард
Обликот:
правоаголник
Шема:
Религија
Шаблон Тип:
Геометриски
Број На Модел На:
Tapestry
Тепих Продажба:
парче
Рамка:
No
Чистење Тип:
Рака Мие,Машина Перат
Техника:
Машина Направени
дизајн:
mandala
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат