.

.

New
LCD Дисплеј За iPhone 5 5S 6 6S Екран на Допир за Телефонот Собранието Digitizer Pantalla Нема Мртви Пиксели За iPhone 6 6S LCD Замена

LCD Дисплеј За iPhone 5 5S 6 6S Екран на Допир за Телефонот Собранието Digitizer Pantalla Нема Мртви Пиксели

DEN 821.00
DEN 864.00

Количина на стоки
Достапно

LCD Дисплеј За i Phone 5 5 S 6 6 S Екран на Допир LCD Собранието Digitizer Pantalla Нема Мртви Пиксели За i Phone 6 6 S LCD Замена

Карактеристики на стоката

боја:
5 Црна LCD, 5 Бел LCD, 5S Црна LCD, 5S Бел LCD, 6 Црна LCD, 6 Бел LCD, 6S Црна LCD, 6S Бел LCD
Компатибилен iPhone Модел:
Iphone 6s,iPhone 5,Iphone 5s,Iphone 6
Бренд Име:
GOODFIXOPP
Екранот:
> 3
LCD Комплет:
Yes
Компатибилен Бренд:
Apple iPhone
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Резолуција На Екранот:
1334x750
Број На Модел На:
За iPhone 5 5S 6 6S
1:
За iPhone 5 LCD Дисплеј на Допир
2:
За iPhone 5S LCD Дисплеј на Допир
3:
За iPhone 6 LCD Дисплеј на Допир
4:
За iPhone 6S LCD Дисплеј на Допир
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат