.

.

New
22mm Никел позлатен месинг метал притисни копче за префрлање led круг светлината еден 6 pin автомобил прекинувачи 12V 24V Сино Зелена Жолта

22mm Никел позлатен месинг метал притисни копче за префрлање led круг светлината еден 6 pin автомобил прекинувачи

DEN 183.84

Количина на стоки
Достапно

Можете да mail на нас и да добијат ФОБ или CIF цена . ·Совети : Кога вкупниот износ на стоки да се изјаснат повеќе од $ 550 долари, Pls плати $ 33 долари во царински давачки. ·Ако имате било какви посебни или дополнителни бараат, ве молиме слободно контактирајте со мене . Постојат некои грешки 0~2mm во спецификацијата на притисни на копчето се префрла . Ние сме во состојба да рефундирање на вашите пари, без превозот цена. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за aliexpress. ·Ве молиме контактирајте со нас во рок од еден месец, ако објектот не е пристигнал. 2) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во aliexpress се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод до 5) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. 7) ПОС Малезија и Кина пост обичен мал пакет плус , тоа не следење порака Ако сакате Изразуваат (како as DHL Fedex ТНТ ПРОЗОРЦИ DPEX), e Packet, EMS,Кина пост воздух парцела или 139 ЕКОНОМСКИ Пакет да брод од вашиот пакет , Ние ќе ги пријавуваат вистинските вкупната цена на производот (не вклучувајќи Испорака полнење). 6) Ние ќе брод до адресата што ја внесовте во текот на исходот на процесот, отколку вашиот aliexpress превозот адреса. )Предмети се испраќаат од кина. ·Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите/размена во 14 денови со полно пари за наплата (со исклучок на превозот), се додека производи се во оригиналната форма. ·Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас пред наддавање. ·Време на испорака зависи ondestination и други фактори, тоа може да трае до to30 работни дена. ·Кина истите да се изречни или Кина EMS ,DHL,FEDEX ,TNTmost земја ќе пристигне парцела in7-15 работни дена. ·Ако want China Пост Воздух mailto брод вашиот пакет , ние ќе declare7dollars на царински документ . ·Кина препорачана Пошта Пост или Хонгконг Регистрирани Пост Воздух Mail,повеќето земја ќе пристигне парцела in10-25 работни дена.
Повеќе Бои или Напони , ве Молиме контактирајте со нас . Сите наредби обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена за плаќање добиваат избришани.
Ве молиме имајте во предвид дека
1 .
Ви благодариме за вашиот разбере и да ви помогне. ·ве молиме контактирајте со нас пред да брод вашата нарачка назад, ние ќе ви ја врати адреса, По што доби пакет ние ќе рефундирање или размена за вас . Во врска со пратката , Товарен брод или Воздушен сообраќај, исто така, е достапна . ·Вратени објектот треба да биде во неговата оригинална состојба. На сите им помогнам на копчето се префрла може да се прилагоди доколку имате некоја потреба или на барање , ве Молиме слободно контактирајте со нас . Предмети може да бидат комбинирани во една фактура, но вкупниот превозот надомест ќе биде збирот на секоја ставка е превозот и ракувањето со полнење. Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо. Ние само брод потврдените адреса предвидено од страна aliexpress. Среќно и Имаат пријатен шопинг искуство! Задржи во допир и се надеваме дека ќе се видиме повторно наскоро!. Ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници добредојде на е-маил или јавете ни се. Овие трошоци се на купувачот одговорност. ·Задоволство на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство.

Карактеристики на стоката

Напон:
6V, 12V, 24V, 110V, 220V, 3V
Големина:
Momentary, Latching
Бренд Име:
DIANQI
сертификација:
CCC
Гаранција:
2 години
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Број На Модел На:
-
Карактеристики:
-
Материјал:
Легура
тековната:
5A
Тип На Објект:
Прекинувачи
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат