.

.

New
Висок квалитет на модата накит бутик бренд машки кошули Cufflinks Нови Светското Првенство cufflinks, француски кошула додатоци

Висок квалитет на модата накит бутик бренд машки кошули Cufflinks Нови Светското Првенство cufflinks, француски

DEN 128.00
DEN 159.84

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Животните
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Број На Модел На:
ZMXK-205
Бренд Име:
jiaocharmei
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Класичен
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат