.

.

New
Селски Природно Дрво Свадба Табла Ознаки Приврзоци Embellishments Со Јута за Партија Украси DIY Занаети

Селски Природно Дрво Свадба Табла Ознаки Приврзоци Embellishments Со Јута за Партија Украси DIY Занаети

DEN 719.52

Количина на стоки
Достапно


Природно Дрво Свадба Ознаки Приврзоци
Сите Наши Форми Се Ласерски Сече Од Висок Квалитет Бреза иверица.
Идеален За Божиќ/Свадба Декорации, Scrapbooking, - Карта во донесувањето Одлуки, Дома Декор, Уметнички Проекти, Можат да Бидат обоени, Лакирани итн.
Опис :
Материјал : дрво
Боја : природна+црна како фото
Големина : Pls се однесуваат големини на фотографија
Дебелина : Approxly 3мм
ПРЕВОЗОТ :
1. Брод за САД преку Epacket со следење на околу 7-14days. Брод за други земји преку Кина Пост Воздух Mail со следење на околу 20-45days!
2. Нарачки обработуваат во рамките на 1 бизнис денови на плаќање проверка.
3. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
4. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 40 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
ПЛАЌАЊЕ :
1. Ние го прифатат плаќање преку Alipay САМО.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена .
ПОВРАТНИ информации :
Ако имате било какви проблеми или проблеми што со својата цел или производи ,ве молиме порака нас и ни дава шанса да им помогне пред да ја напушти која и повратни информации,ние веруваме дека можеме да произведуваат позитивен исход на секоја ситуација и ќе работат напорно за да заработите вашата пофалба.
Ви благодарам многу!!!

Карактеристики на стоката

Повод:
Партија,Ден на Мајката,Свадба,Свадба & Ангажирање,Нова Година,Денот на Таткото,денот на Благодарноста,Кинеската Нова Година
Шема:
Писмо
Материјал:
Дрво;Дрвени
Број На Модел На:
3011a
is_customized:
Yes
Тип:
Embellishments/Тагови
боја:
Природни+Црна
Обликот:
тагови
божиќ приврзоци:
божиќ ознаки
свадба декорација:
дрво ознаки
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат