.

.

New
2 ПАРЧИЊА ABS Chromed Надворешноста Пред Магла Светлина Светилка Покрие Намали За Ауди А3 8V 2017 2018 Седан Само!

2 ПАРЧИЊА ABS Chromed Надворешноста Пред Магла Светлина Светилка Покрие Намали За Ауди А3 8V 2017 2018 Седан

DEN 1467.00
DEN 1746.24

Количина на стоки
Достапно


Објектот Fitment : Одговара за Ауди А3 8 V 2017 2018 Седан Само!!!
Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : изработен од ABS Пластика Вклучуваат : 2 ПАРЧИЊА Направени во ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет. Лесна инсталација, 3 M лента е во прилог.

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
ВИСОК ЛЕТАЊЕ
Година:
2017-2018
Материјал:
ABS Пластика
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат