.

.

New
G 2pins автомобил водоотпорен авто конектор female3.5, вклучително и на терминал и печат водоотпорен приклучување

G 2pins автомобил водоотпорен авто конектор female3.5, вклучително и на терминал и печат водоотпорен приклучување

DEN 1056.00

Количина на стоки
Достапно


Сива 2pins автомобил водоотпорен авто конектор female3.5, вклучително и на терминал и печат водоотпорен приклучување
Опис на производот :
10 X 2 дупка водоотпорен конектор
20 X метал терминал
20 X кабел печат водоотпорен приклучување
Производ слика :

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Име На Модел:
2PINS
Материјал Тип:
Најлон, бакар
Објектот Големина:
NO
Интерфејс:
Micro SD/ТФ
Напон:
12V
Специјални Функции:
произведено во Кина
Од Моќ:
NO
Објектот Тежина:
1kg
Автомобил Направи:
Мали автомобили
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат