.

.

New
50Pcs Мешани Дрво Мечка Шиење Копчиња За Детска Облека Scrapbooking Декоративни Botones Занаетите DIY Додатоци

50Pcs Мешани Дрво Мечка Шиење Копчиња За Детска Облека Scrapbooking Декоративни Botones Занаетите DIY Додатоци

DEN 97.00
DEN 190.08

Количина на стоки
Достапно


Материјал :
Дрво
Големина на :
Appro : 31x22mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Како Слика
Количина :
Ќе добиете 50 Pcs на овој објект во листата цена,
Дел Бр.
H1101

Карактеристики на стоката

Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
Обоена
Број На Модел На:
H1101
Функција:
Без Никел,Хемиско Чистење,Еко-Пријателски,Перат
Материјал:
Дрво
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Обликот:
Лента
Декорација:
Монистра
Бренд Име:
lacontrie
Стил:
Flatback
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат