.

.

New
Жените Блузи Пролет, Есен Нова Мода Долг Ракав Цврст Среден-долг Т-маица Лабава Плус Големина 5XL женска Облека IOQRCJV AA62

Жените Блузи Пролет, Есен Нова Мода Долг Ракав Цврст Среден-долг Т-маица Лабава Плус Големина 5XL женска Облека

DEN 1052.00
DEN 2063.04

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
IOQRCJV
Декорација:
Лак
Материјал:
Полиестер,Памук
Број На Модел На:
Женски големи димензии Т-маица врвот
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Облека Должина:
Долго
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат