.

.

New
За Ford Kuga 2017 2018 2019 автомобил покритие од Нерѓосувачки Челик Врата на возилото sill scuff плоча внатрешна Изграден прагот калапи делови 4pcs

За Ford Kuga 2017 2018 2019 автомобил покритие од Нерѓосувачки Челик Врата на возилото sill scuff плоча внатрешна

DEN 2791.00
DEN 3135.84

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Налепници
Тип:
Други 3D Налепница
Објектот Дијаметар:
1cm
Бренд Име:
Xodouhi
Објектот Ширина:
1cm
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Име На Модел:
LORTK340590
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Модел:
Бренд На Автомобил Материјали
категорија:
Налепници
дизајн:
зборови
Објектот Должина:
1cm
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Висина:
1cm
Налепница Сместување:
Целото Тело
is_customized:
Yes
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат