.

.

New
МОДЕЛ 1 / 35 НИ Специјални Сили Скелет Resinator Модел TLP-07

МОДЕЛ 1 / 35 НИ Специјални Сили Скелет Resinator Модел TLP-07

DEN 428.00
DEN 475.20

Количина на стоки
Достапно


√ 1/35, на черепи на Американските специјални сили, TLP-07

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
DANG.LEE
Тип На Објект:
Модел
Пол:
Унисекс
Тема:
Воени
Материјал:
Пластични
Mfg Серија Број:
Модел
Завршување Степен:
Готови Производи
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Големина:
One Size
Кукли Тип:
Модел
Возраст Опсег:
> 8 години
Број На Модел На:
TLP-07
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат