.

.

New
DEZEMIN Жените Патување Козметички Торба ПВЦ со СТП Кожа Транспарентен Шминка Случај на Животните

DEZEMIN Жените Патување Козметички Торба ПВЦ со СТП Кожа Транспарентен Шминка Случај на Животните

DEN 128.00
DEN 134.40

Количина на стоки
Достапно

DEZEMIN Жените Патување Козметички Торба ПВЦ со СТП Кожа Транспарентен Шминка Случај на Животните
Начин на плаќање -Кога ќе го додадете објектот во вашата кошничка,можете да касата и да оди напред со плаќање. Превозот-Ние сме превозот со Кина пост воздух mail и e-пакет, по плаќање ние веднаш ќе ви даде пратката. Contect нас -Доколку имате било какви прашања во врска со превозот и квалитет,Pls слободно да ни e-mail. Ние ќе го реши тоа за вас во рок од 24 часа. Answer : ___________________________ Note : Нашата цена е не вклучувајќи било данок или оддалечените области доплата.Pls да ни оставите вашата e-mail адреса по цел во случај на било јасно.Благодарение Материјал : ПВЦ пластични + СТП кожа Димензија : 20cm x 15cm (Lx H) Тежина : Околу 0.07 kg/ЕЕЗ Шема : Симпатична животно Пакување : 1x Сина Јасно Козметички Торба Лесно се види преку торба, не трошат време за наоѓање нешта.

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Козметички Случаи
Објектот Висина:
15cm
Материјал Состав:
Platic Козметичката Торбичка со СТП
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
Dezemin
Објектот Ширина:
2cm
Обликот:
Перница
Стил:
Моден
Објектот Тежина:
0.07kg
Објектот Должина:
20cm
Број На Модел На:
патување Козметички organizador necessaire чанта
Главен Материјал:
ПВЦ
Употреба:
Лесно се види преку, се вклопуваат за вас чување на козметика, toiletry, пенкала, клучеви
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат