.

.

New
LEDTENGJIE 2 парчиња Автомобил Вратот Перница Четири Бои двострано СТП Кожа+Мраз свила Автомобил потпирачи за глава Автомобилски Внатрешни работи на Безбедноста Додат?

LEDTENGJIE 2 парчиња Автомобил Вратот Перница Четири Бои двострано СТП Кожа+Мраз свила Автомобил потпирачи

DEN 509.00
DEN 848.64

Количина на стоки
Достапно


Тип : Потпирачи За Глава
Материјал : Faux Кожа,
Карактеристики : Дише, Удобно, Автомобил Перница
Големина : Прибл.28x18cm x10cm (L x W)
Боја : Црна,Беж,Кафена,Црна и црвена
Универзална Одговара За четири годишни времиња и на Сите Возила
Парична казна изработка, одлична практичност и издржливост.
Вратот перница може ефикасно да се спречи летачки автомобил и вратот предизвикани од долг свиок, замор, болка,направете ја вашата возачки животот поудобен, побезбеден, повеќе здрави.Независни се пополни дизајн за полесно отстранување и чистење

Карактеристики на стоката

Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Материјал:
вештачка кожа
Бренд Име:
LEDTENGJIE
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат