.

.

New
Автомобил Центар Конзола Рака Остатокот Седиште Подлога За Мерцедес Benz A180 A200 A260 W203 W210 W211 AMG W204 C E S CLS CLK CLA SLK Classe

Автомобил Центар Конзола Рака Остатокот Седиште Подлога За Мерцедес Benz A180 A200 A260 W203 W210 W211 AMG

DEN 169.00
DEN 187.68

Количина на стоки
Достапно

Карактеристики : Сосема Нов и Висок Квалитет. Материјал : СТП Големина : 260mm x 200mm Боја : Црна Задржи оваа точка, да се спречи рака-mucsle парализа, уживајте во вашиот удобно возење време ! Пакетот вклучува : 1 x Автомобил Потпирач за Подлога

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Потпирачи за раце
Објектот Ширина:
20cm
Име На Модел:
FSD014
Материјал Тип:
PU
Бренд Име:
JINGHANG
Објектот Должина:
26cm
Објектот Тежина:
120g
Година:
сите
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат