.

.

New
StreBell 5301 Bicone Мушка 100ps 10мм Кристал Bicone Монистра Мулти Бои DIY Накит Фацетирани Кристално Стакло Spacer Монистра

StreBell 5301 Bicone Мушка 100ps 10мм Кристал Bicone Монистра Мулти Бои DIY Накит Фацетирани Кристално Стакло

DEN 302.00
DEN 378.24

Количина на стоки
Достапно


* DIY Модна Кристално Стакло Лабава Монистра 5301 Bicone Форма 16fa
* Материјал : Кристално Стакло
* Големина : околу 10 MM
* Облик : 5301 Bicone Форма 16 фацетирани
* Боја : Мулти Бои
* Квалитет : ААА Одделение
* Количина : 100pcs
* Пакување : (1) се одликува со дебели opp вреќа
(2) се одликува со меур торба
* Одговара За : Мода Накит(нараквица,ѓердан,earring..) Изработка/Облека Додаток/Завеса Прави..

Карактеристики на стоката

Објектот Дијаметар:
about 10MM
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
StreBelle
Материјал:
Стакло
Објектот Тежина:
Normal
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Број На Модел На:
3A110MM
Објектот Форма:
Bicone
Пакување:
100pcs/торба
Големина:
about 10mm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат