.

.

New
Bejirog Nightwear Мажите Пижами Поставите Памук Sleepwear Симпатична Мечка Со Кратки Ракави Ноќна Облека Секојдневен Nighties Лето Машки Салон

Bejirog Nightwear Мажите Пижами Поставите Памук Sleepwear Симпатична Мечка Со Кратки Ракави Ноќна Облека Секојдневен

DEN 810.00
DEN 1350.72

Количина на стоки
Достапно

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.но, според висина и тежина,можете да го изберете најсоодветниот големина.Јас сум многу задоволен да се служи. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7 ) врз основа на акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
3 ) Ние само брод да се потврди цел адреси.

Карактеристики на стоката

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Пижами
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
MQ 688
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Памук
Бренд Име:
Bejirog
Sleeve Должина(cm):
Краток
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Sleeve Стил:
Редовни
Затворање Тип:
Копче
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат