.

.

New
CURREN Бренд 2018 блузи Едноставна Минимализам луксузни Кварц зглоб Часовници за мажи relogio masculino црното злато од не ' рѓосувачки челик

CURREN Бренд 2018 блузи Едноставна Минимализам луксузни Кварц зглоб Часовници за мажи relogio masculino црното

DEN 734.00
DEN 1439.04

Количина на стоки
Достапно


Спецификации :
Dial Дијаметар : 42mm
Случај Дебелина : 8mm
Види Должина : 23cm
Бендот Ширина : 22mm
Отпорност на вода : 30m
Карактеристики :
Движење : Време Модул кварц движење (Јапонија Направени)
Огледало Материјал : Hardlex
12-месеци движење гаранција
Компоненти Вклучени :
1×Види
Љубезно Ве Молиме Да Забележите
Го види водоотпорен 3bar можете да го користите за миење на рака без топла/млака вода, не може да се земе туш, када, пливање итн

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Dial Дијаметар:
42mm
Функција:
Отпорен На Вода
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Број На Модел На:
CURREN8238
Бренд Име:
CURREN
Движење:
Кварц
Стил:
Fashion & Неврзан
Бендот Ширина:
22mm
Бендот Должина:
23cm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Случај Дебелина:
8мм
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Материјал:
Легура
Случај Обликот:
Круг
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат