.

.

New
2017 Нови Девојки Двојно Заврзана Лакови Еластична Коса Врски Бенд Јаже Тексас Конска Опашка Носителот Headband Жените Коса Додатоци

2017 Нови Девојки Двојно Заврзана Лакови Еластична Коса Врски Бенд Јаже Тексас Конска Опашка Носителот Headband

DEN 60.00
DEN 66.72

Количина на стоки
Достапно


Добредојдовте во Мојата продавница!
Материјал : Тексас
Големина На : Слободен
боја : види на фотографии
Пол : деца, жени
Погодни За : деца девојка жени
Подарок За : Девојка Сопруга И Мајка Ми Сестри Ќерки

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Headwear
Бренд Име:
Кралевите прекрасна
Стил:
Моден
Материјал:
Акрилик
Шаблон Тип:
Цртан филм
Одделот За Името:
Деца
Број На Модел На:
8161
Пол:
Девојки
Тип:
еластична венчиња
Материјал:
Тексас
Големина:
слободни
боја:
погледнете ги фотографиите
ОДГОВАРА ЗА:
жените девојка деца
Подарок за:
Девојка Сопруга Сестри Ќерка
Лулка:
жеџијанг во кина
is_customized:
Yes
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат