.

.

New
Многу 30pcs HUAWEI E153 HSDPA 3.6 Mbps 3G USB Модем

Многу 30pcs HUAWEI E153 HSDPA 3.6 Mbps 3G USB Модем

DEN 20966.00
DEN 23040.00

Количина на стоки
Достапно


HUAWEI E153 HSDPA USB СТИК
Спецификации
Клучни Карактеристики :
HSDPA/UMTS : 2100 MHZ
EDGE, GPRS/GSM 850/900/1800/1900 MHZ
Еквилајзер
Микро SD картичка
Податоци и СМС сервис
Plug and play
Системи барања :
Windows 2000 SP4, Windows XP SP2/SP3,
Windows Vista SP1/SP2, Windows 7
Mac OS X 10.4, 10.5 и 10.6 со најновите надградби
Хардверски системот треба да ги исполнува препорачаните услови за инсталиран оперативен СИСТЕМ верзија
Dosplay резолуција 800*600 или над Стандарден USB интерфејс .
вид забелешка : white & црно,можеби различни логото ,Случаен испорака

Карактеристики на стоката

Пакет:
Yes
Тип:
Безжичната
Примена:
Лаптоп,Десктоп
сертификација:
CE
Интерфејс Тип:
USB
Бренд Име:
Huawei
Број На Модел На:
E153
Вид:
Надворешни
Картичка Тип На Уред:
3g картичка
Преносот Го Оценувате:
3.6 Mbps
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат