.

.

New
Модерен минималистички Нордиските златна лустерот круг личност лустерот ковано железо се преклопуваат лустерот ресторан спалната соба в

Модерен минималистички Нордиските златна лустерот круг личност лустерот ковано железо се преклопуваат лустерот

DEN 55680.00

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Pendant Светла
сертификација:
ЕМК,ГШ,CQC,LVD,CCC,FCC,CE
Заврши:
Железо
Е Светилки Вклучени:
No
Број на извори на светлина:
3
Место:
Хотел, Сала,Студија,Салон,Господар Спална соба,други спални соби,Хотел Соба
Стил:
Модерна
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Материјал:
Метал
Техника:
обложено
Осветлување Област:
5-10square метри
Гаранција:
1years
Напон:
90-260V
Број На Модел На:
C1114
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Извор На Светлина:
LED Светилки
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат