.

.

New
Брз Сува Жените Спортски Компресија Работи Gymming Панталона Yogaing Вежбање Фитнес Висока Половината Legging Тренингот женска Облека 5038

Брз Сува Жените Спортски Компресија Работи Gymming Панталона Yogaing Вежбање Фитнес Висока Половината Legging

DEN 518.00
DEN 1035.84

Количина на стоки
Достапно

Пакет : Leggings*1 парче Забелешка : линк е само за leggings,не вклучувајќи и други работи Ако сакате да се купи опрема,ве молиме кликнете на сликата

Карактеристики на стоката

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Материјал:
Најлон,Полиестер,Spandex
Дебелина:
Стандард
Должина:
Ankle-Length
Шаблон Тип:
Геометриски
Ткаенина Тип:
Плетени
Бренд Име:
VINTOHOXN
Број На Модел На:
ST01004
Стил:
Повик
Половината Тип:
Средината
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат