.

.

New
Cresfimix жените мода црна стп кожа се лизга на 10cm висока пета пумпи дама симпатична ноќен клуб партија висока пета чевли женски, чевли

Cresfimix жените мода црна стп кожа се лизга на 10cm висока пета пумпи дама симпатична ноќен клуб партија висока

DEN 752.64

Количина на стоки
Достапно


Почитувани, ве молиме проверете ги следните големина на табелата внимателно пред да нарачате!!!

Превозот Превозот процес по плаќање верификација ве Молиме бидете сигурни дека вашата поштенска адреса е точно ве Молиме контактирајте со нас ако не ја прими стоката во 27 дена, Ние ќе ги пратите тоа за вас, Ние, главно, се испрати бесплатно-превозот предмети од Кина, Воздухот Пост Пристигне 7-25 дена од страна на дишните патишта Пост, 5-7 дена од ЕМС услуга EMS; FEXED; DHL; ХОНГКОНГ ПОСТ; КИНА ПОСТ Достапни
Политика на враќање Купувачот има 7 ден да се направи одлука да се вратат добар или не, купувачот треба да ги сноси превозот цена, ве Молиме контактирајте со нас, прво, па ние може да се обрати за вашата грижа На објектот треба да биде во оригинал пакет и да се обезбеди следење на број, Ние ќе ги сноси превозот цена се должи на квалитетот на производот или не како да се опише
Повратни информации Тоа е нашата цел да се исполнат задоволството на клиентите, како и повратни информации е многу важно за нас да се обезбеди подобра услуга ве Молиме контактирајте со нас пред да се даде неутрални или негативни повратни информации, па ние може да се обрати за вашата грижа Ние го цениме вашето мислење

Карактеристики на стоката

Чевли Големина:
4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Моден Елемент:
Тока
Пета Тип:
Скок Потпетици
Повод:
Повик
is_handmade:
Yes
Стил:
Моден
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Затворање Тип:
Тока Рака
Пумпа Тип:
Основни
Горниот Материјал:
PU
Пети Форма:
Посочи Пети
Број На Модел На:
секојдневен чевли
Insole Материјал:
ПВЦ
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Сезоната:
Лето
Со Платформи:
No
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
Cresfimix
Outsole Материјал:
Гума
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат