.

.

New
ChengHaoRan AC 250V 16A IEC 320 C19 C20 Панел Планината Приклучок Конектор Приклучок

ChengHaoRan AC 250V 16A IEC 320 C19 C20 Панел Планината Приклучок Конектор Приклучок

DEN 34.00
DEN 39.36

Количина на стоки
Достапно

Добредојдовте на нашата продавница. Пред да нарачате : ве Молиме проверете слики внимателно пред да ги купите. Како враќање поштенски трошоци за погрешна купување се на купувачи трошок. Превозот : цел ќе биде предаден во 1-2 работни дена откако ќе се плати. Пристигнување време : 15-60days во зависност од Пост Услуга во вашата земја. По-продажбата на Услугата : Доколку имате било каков проблем за цел,контактирајте со нас да се реши тоа на работа на време.

Карактеристики на стоката

Должина на кабел:
C19, C20, C19 и C20
Број На Модел На:
AC-038
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
ChengHaoRan
Тип:
Конектори
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат