.

.

New
Aiyima 2inch Резонанца Говорникот Вибрации Силен Бас Louderspeaker Woofer Јазик 50mm 4/8Ohm 20W 25W со Speacial Завртка дупка

Aiyima 2inch Резонанца Говорникот Вибрации Силен Бас Louderspeaker Woofer Јазик 50mm 4/8Ohm 20W 25W со Speacial

DEN 838.08

Количина на стоки
Достапно


Поврзани Продукции :
Рогот е сите фреквенција ефект, бас е многу силна, еквивалент на традиционалните звучникот 4 инчен бас ефект, со други со големина на традиционалните јазик, бас е силна, на голема моќ. На крајот на линија со црвен знак за позитивно, поврзете го аудио линија, со засилувач е во ред. Дијаметар : 50mm * 30мм Отпорност/Моќност : 4ohm 25 W/8ohm 20 W Тежина : 268g Пакување, Вклучувајќи : 1 x Говорник(4 Ohm 25 W или 8 Ohm 20 W)

Карактеристики на стоката

боја:
4 Ohm 25W, 8 Ohm 20W
Бренд Име:
Aiyima
Канали:
1
Број На Модел На:
Никој
Кабинетот Материјал:
Метал
PMPO:
25w
Извор На Енергија:
AC
Батеријата:
No
Фреквентен Опсег:
Други
Гласовна Контрола:
No
Излезна Моќност:
20W
Вграден Микрофон:
No
Аудио Crossover:
Двонасочна
комуникација:
Коаксијален На Текст
Поддршка СТАН:
No
екран:
No
Материјал:
Метал
Интелигентни Личен Асистент:
Никој
Водоотпорен:
No
Број на Звучникот за Куќиште:
1
Поддршка Apt-x:
No
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Репродукција Функција:
Никој
Далечинска Контрола:
No
екран:
No
Функција:
Никој
Звучник Тип:
Публикации
моќност:
20W/25W
Resistane:
4ohm/8ohm
Посебна Карактеристика:
Преносни
PMPO:
25w
AirPlay:
No
Аудио Излез:
Еден
Говорникот Структура:
Hi-Fi Кутии
Говорникот Класификација:
звучник
комуникација:
Жичен
Интелигентни Личен Асистент:
Никој
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат