.

.

New
CV Заеднички Подигнете го Инсталирате Инсталација Алатка за Отстранување на ВОЗДУХОТ АЛАТКА, Без Отстранување Driveshaft

CV Заеднички Подигнете го Инсталирате Инсталација Алатка за Отстранување на ВОЗДУХОТ АЛАТКА, Без Отстранување

DEN 4080.00

Количина на стоки
Достапно

Иновативна алатка заштедува време, пари, и фрустрација. Инсталира CVJ чизми, без отстранување вози шахти од возилото или CV заеднички од вози во бунари. Без напор и без неред! Зачувување на труд, време и до 70% и да се спречи оштетување на CV заеднички. Композитни тело со едноставна контрола вентил, работи од стандард работилница снабдување воздух. Додека фитинг се подигне, алатката може да се отстранат од воздух линија кога под притисок (грб отвори) и ќе се одржи притисок до пуштањето копчето е притиснато. Погоден за автомобили и лесни комерцијални комбиња. ние не сме само да обезбеди трговија на големо и мало на услуги, но, исто така, обезбеди Капка-превозот услуги во целиот свет! ИСПОРАКА
Ние бидете сигурни дека производите ќе пристигнат безбедно за вас . Ние нема да напишете ја нашата веб страна или било снабдувач информации за пакетот. 1.Откако ќе се направи со цел, ние ќе брод објектот што е можно поскоро. 2.Ние брод тоа за вас од страна на DHL/UPS/Федекс/ТНТ/EMS/ФЕДЕКС/HKPAM и да ви даде на следење на број. 3.Превозот времето е околу 3~5 дена од DHL/UPS/Федекс/ТНТ, 10 дена од EMS, 20 дена од страна на хонг конг Пост Воздух Mail или Сингапур Пост. 4.Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи објектот пристигнат на време. Бидејќи на курир, времето и локалниот обичај,тоа понекогаш можеби задоцнето.Вашето разбирање ќе бидат високо ценети. 5. Ако адреса е оддалечена место, ќе мора да додадете повеќе 6. Сите елементи се апсолутно бренд-нови, и добро тестирани пред превозот надвор. 7. Предмети ќе биде добро спакувана со воздушни меури во плик или картон. ПОВРАТНИ информации
1. Вашиот почетокот на потврда ќе бидат високо ценети. 2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине било негативни повратни информации , ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите. 3. Ако се чувствувате задоволни со нашите производи и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни даде позитивни повратни информации. Ќе коментари се доста важни за нас. 4. Ако производот е оштетен за време на испорака или има било квалитетот проблем, ве молиме контактирајте со нас. Нашите професионални technicists ќе ви помогне да се одеднаш. Ви благодариме!

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Rim Нега
Објектот Волумен:
no
Објектот Тежина:
4kg
Специјални Функции:
моторот нега
Материјал Тип:
Челик
Бренд Име:
MT·АЛАТКИ
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат