.

.

New
YUKALA 1/10 РК делови ПВЦ насликани тело школка за 1/10 РК хоби дербито на патот автомобил лебдат(големина: 440*185mm тркала база 260mm)

YUKALA 1/10 РК делови ПВЦ насликани тело школка за 1/10 РК хоби дербито на патот автомобил лебдат(големина:

DEN 766.00
DEN 806.40

Количина на стоки
Достапно


тркала база : 260mm
големина : 440*185mm

Карактеристики на стоката

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Бренд Име:
YUKALA
Надградба На Делови/Додатоци:
Автомобил Школка
За Возило Тип:
Автомобили
Големина:
440*185 mm
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава
Алатка Материјали:
Собрани класа
Број На Модел На:
1/10
Технички параметри:
Вредност 10
РК Делови и Accs:
телото школка 1/10
Материјал:
ПВЦ
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
телото школка 1/10
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат