.

.

New
XFKM 1pc/многу Змија Капе Совет Епоксидна Смола 810 Отворот за TFV8 Луд Куче RDA РТС Резервоарот E Цигари Vape Додатоци

XFKM 1pc/многу Змија Капе Совет Епоксидна Смола 810 Отворот за TFV8 Луд Куче RDA РТС Резервоарот E Цигари Vape

DEN 142.00
DEN 177.12

Количина на стоки
Достапно


XFKM Змија 810 Капе Совет Змија Епоксидна Смола за TFV8/TFV8 Голема Бебе/TFV12/ Резервоарот БАНКАТА/RDA Отворот За Vape 528-S
Карактеристики :
Компатибилен Број : E-цигари
Број На Модел : Едрење Змија Епоксидна Смола Капе Совет
Matrial : Епоксидна Смола
Боја : Виолетова/Сино/Зелено/Портокал
Тип : 810 Капе Совет
Се користи за : TFV8/TFV8 Голема Бебе/TFV12 Резервоарот
Пакување листа :
1*Капе Совет
Answer : ___________________________ Note :
1.Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Ви благодариме за вашето разбирање.

Карактеристики на стоката

Материјал:
Смола
Бренд Име:
XFKM
Компатибилен Модел:
810 ATOMIZER
Тип На Објект:
капе совет
Број На Модел На:
810 Епоксидна Смола Капе Совет
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат