.

.

New
XD - 3420 3000rpm Постојан Магнет прилагодливи обратен моторни 12V мотор со Голема Брзина Моторни DC Мотор

XD - 3420 3000rpm Постојан Магнет прилагодливи обратен моторни 12V мотор со Голема Брзина Моторни DC Мотор

DEN 972.00

Количина на стоки
Достапно

modname=ckeditor
-|-_-|-
'

Карактеристики на стоката

Брзина(ВРТЕЖИ во минута):
12V 3000rpm, 24V 6000rpm
сертификација:
CE,CCC
Изградба:
Постојан Магнет
Употреба:
Брод,Home Апарат,Автомобил,Вентилатор,Електричен Велосипед
Излезна Моќност:
30W
Тип:
Микро Мотор
Ефикасност:
ОДНОСНО 1
Постојана Струја(A):
2-3.7
Commutation:
четка
Бренд Име:
XD
Број На Модел На:
XD-3420L
Заштита На Функција:
Целосно Ограден
Напон(V):
12/24V
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат