.

.

New
TShirt Жените Топла Стил 2018 Лето Дама Blusas Feminina V деколте Врвот Tee Т-маица Spliced Водат Млеко Жица Мода Елегантен Облека

TShirt Жените Топла Стил 2018 Лето Дама Blusas Feminina V деколте Врвот Tee Т-маица Spliced Водат Млеко Жица

DEN 472.00
DEN 828.00

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Ткаенина Тип:
Worsted
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
SFF1253
Јака:
V Деколте
Материјал:
Полиестер
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
Liva девојка
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Шупливи Надвор
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат