.

.

New
Blue+Белата Плоштад LED Панел вградна светилка 5W 9W 16W 24W 3 Модел LED Панел Светла AC85-265V Вдлабнати Таванот Painel Светла CE, ROHS

Blue+Белата Плоштад LED Панел вградна светилка 5W 9W 16W 24W 3 Модел LED Панел Светла AC85-265V Вдлабнати Таванот

DEN 286.00
DEN 344.64

Количина на стоки
Достапно


Бесплатен превозот Новиот Дизајн на Плоштадот LED Панел вградна светилка 5 W 9 W 16 W 24 W 3 Модел LED Панел Светла AC85-265 V Вдлабнати Таванот Painel Светла CE, ROHS
5 W Панел Светлина
9 W Панел Светлина
16 W Панел Светлина
24 W Панел Светлина
Три Осветлување Режим
Пакет
1.ветивме ние можеме да брод на предмети во 48 часа по добивањето на пари
2.нашите предмети може да се врати во 7 дена, ќе го исплатиме дел на превозот надомест.
3. 3 годишна гаранција.
4. ако имате голема цел,ве молиме контактирајте ме . ние ќе ви даде трговија на големо цена.
Ниска Греење Генерација за Да се Намали Електрична енергија Потрошувачка на Климатизација
Заштеда на Пари на Електрична енергија Такса
Големо Намалување На Емисијата На Јаглерод
Минимизирање На Драстична Промена На Климата
Големо Намалување На Трошоците За Одржување
Долг животен век
Инстант почеток, без светкави
Цврста Состојба, shockproof
се заштеди енергија повеќе од 80% од обичните светилки ,што е Еквивалентно на 35-50w Халоген Сијалица
Долго време работи, 24 часа/ден е добра, производство на ниска топлина
Без жива или други опасни материјали, спогодба со Ro Hs
Работна средина -20+45 температура, погоден за необичен клима
Без Мешање рф
Без УВ или IR Зрачење
Одобрување : CE, Ro HS, FCC сертификат
3 години бесплатен замена, товарни се претпостави нивните
Ние брод во светот на рамна стапка ! Оваа цена е иста за сите краишта на светот.
Ние ќе го провериме секој објект јасно пред да се испраќаат надвор.
Обичните услуга во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Хонг Конг воздух mail
Време На Испорака :
Од Воздухопловната : За 7-16 работни дена за САД.
Од Воздухопловната : За 7-25 работни дена да АУ, велика БРИТАНИЈА, СР Германија.
Од Воздухопловната : За 7-35 работни дена до Друга Земја.
(Други земји или оддалечените области може да потрае подолго.)
- Ако можете да't get post по 35 дена од денот ние испратени до вас , ве молиме контактирајте не директно .
Ние ќе бидеме со вас да го решат случајот. Ве молиме да ни веруваат, ние ќе се обезбеди најдобра услуга со искрен однос.
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот Адреса е Точна. Ние само брод потврдените адресата наведена
Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод.
Купувачи треба да се обрне S&H повторно за reshipping точка (освен погрешно купувачот адреса е пишувал од нас).
Доколку не сте задоволни, ве молам дозволете ми да знам и можете да го вратите во првобитна состојба преку воздух препорачана пошта во рок од 7 дена од денот на вашиот прима објект за целосно враќање на средствата.
Сите надоместоци ќе бидат направени врз основа на куповната цена само. Превозот обвиненија не се враќа.
Кога испораката е одложен или предмети се оштетени за време на испорака, ве молиме ни e-mail. Ние сме тука да ви помогнеме.
Ако сметаш дека треба да ја напушти неутрален или негативен фидбек првин,
ние ќе побара од вас да се јавите ни се на прво па ние може да се обиде да се поправи сите проблеми или несогласувања.
Ние се стремиме да биде од 5 ѕвезди продавачот и сакате да бидете целосно задоволни со вашето купување.
Ако не може да ни остави 5 ѕвезди на сите четири на НСД 's ве молиме контактирајте со нас.
Ќе ни биде мило да ги поправи сите проблеми што можат да го имаат. Ние сакаме ова да биде позитивна трансакцијата за вас!
Ако имате било какви прашања, ве молиме распрашајте се пред наддавање. Ви благодариме и среќно!

Карактеристики на стоката

Емитуваат Боја:
Ладно Бела
Wattage:
5w, 9w, 16-20W, 21-30W
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Панел Светла
Напон:
85-265V
Тело Материјал:
Алуминиум
Гаранција:
3 година
Моќ Толеранција:
1%
Употреба:
празник
сертификација:
CCC,RoHS,CE
Бренд Име:
YYZMLS
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Зрак Агол(°):
120
Карактеристики:
таванот светлина
Број На Модел На:
0989
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Панел Светла
LED тип:
smd 2835
LED Ефикасност:
110-120 LM/W
моќност:
3+2/6+3/12+4/18+6W
Тежина:
0.26-0.8Kg
боја:
Кул Троа+Сина
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат