.

.

New
51x51mm 10 90 ИСКЛУЧУВАЊЕ ПОПУСТ хартија етикета налепница за продавница за продажба, 100 компјутери/многу, Предмет Бр. PD09

51x51mm 10 90 ИСКЛУЧУВАЊЕ ПОПУСТ хартија етикета налепница за продавница за продажба, 100 компјутери/многу,

DEN 720.00

Количина на стоки
Достапно


попуст етикета налепница за продавница за продажба

Карактеристики на стоката

Големина:
51x51mm
Бренд Име:
XMYLNG
Број На Модел На:
PD09
Обликот:
круг агол правоаголник
Возраст:
>8 години
Материјал:
сјајна хартија
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат