.

.

New
Led Трактор Светла 12V 24V со монтажа заградата нерѓосувачки челик хардвер Замена Халоген светилки AL152328 RE269110 AL152329 x1pc

Led Трактор Светла 12V 24V со монтажа заградата нерѓосувачки челик хардвер Замена Халоген светилки AL152328

DEN 2395.20

Количина на стоки
Достапно


Led Трактор Светла 12 V 24 V со монтажа заградата нерѓосувачки челик хардвер Замена Халоген светилки AL152328 RE269110 AL152329 x1pc Производ Параметри : Дел Број : SM6602 Led Моќ : Ttheoretical моќ 60 W , Тест Напојување 12 V 3. Во текот 40 W.4 Инчен Животен Век : 30000 H Тело Боја : Црна 12 PCs x 5 W висок интензитет САД XPG Led Светло Агол : Комбо Bem 60 Степен + 30 Степен Напон : 10 V DC да 30 V DC ( 12 V / 24 V ) Боја Температура : 6000 K Белата Оперативни Lumens Излез : 3450 LM Материјал : Diecast алуминиумски домување Леќа материјал : PC Леќа Монтажа Заградата : Со Нерѓосувачки Челик Заграда Операција Температура : -40°C ~ 70°C 1 Year Гарантниот Пакет се вклучени : 1 Pc 60 W Предната Хауба Светлината Led Т racot Светла SM6602 Комбо Зрак
Производ Функција : 4x6 LED Светло, Висок/Низок Зрак, Преголеми Алуминиум Heatsink, RFI и ЕМИ Филтри, го Заменува ОЕМ Дел Броеви : AL152328, RE269110, & AL152329 ; ( Тигар светла TL6420)
Производот Одговара За : ( Тигар светла Модели Број TL6420) Производителот Машина Тип на Модел : John Deere Трактор 5045 D Производителот Машина Тип на Модел : John Deere Трактор 5045 E Производителот Машина Тип на Модел : John Deere Трактор 5055 D Производителот Машина Тип на Модел : John Deere Трактор 5055 E Производителот Машина Тип на Модел : John Deere Трактор 5065 E Производителот Машина Тип на Модел : John Deere Трактор 5065 M Производителот Машина Тип на Модел : John Deere Трактор 5075 E Производителот Машина Тип на Модел : John Deere Трактор 5075 M Производителот Машина Тип на Модел : John Deere Трактор 5076 E Производителот Машина Тип на Модел : John Deere Трактор 5076 EF Производителот Машина Тип на Модел : John Deere Трактор 5076 EL Производителот Машина Тип на Модел : John Deere Трактор 5082 E Производителот Машина Тип на Модел : John Deere Трактор 5083 E Производителот Машина Тип на Модел : John Deere Трактор 5083 EN Производителот Машина Тип на Модел : John Deere Трактор 5085 M Производителот Машина Тип на Модел : John Deere Трактор 5090 E Производителот Машина Тип на Модел : John Deere Трактор 5090 EH Производителот Машина Тип на Модел : John Deere Трактор 5090 EL Производителот Машина Тип на Модел : John Deere Трактор 5093 E Производителот Машина Тип на Модел : John Deere Трактор 5093 EN Производителот Машина Тип на Модел : John Deere Трактор 5095 M Производителот Машина Тип на Модел : John Deere Трактор 5095 MH Производителот Машина Тип на Модел : John Deere Трактор 5101 E Производителот Машина Тип на Модел : John Deere Трактор 5101 EN Производителот Машина Тип на Модел : John Deere Трактор 5105 M Производителот Машина Тип на Модел : John Deere Трактор 5105 ML Производителот Машина Тип на Модел : John Deere Трактор 5225 Производителот Машина Тип на Модел : John Deere Трактор 5310 Производителот Машина Тип на Модел : John Deere Трактор 5325 Производителот Машина Тип на Модел : John Deere Трактор 5325 N Производителот Машина Тип на Модел : John Deere Трактор 5425 Производителот Машина Тип на Модел : John Deere Трактор 5425 N Производителот Машина Тип на Модел : John Deere Трактор 5525 Производителот Машина Тип на Модел : John Deere Трактор 5525 N Производителот Машина Тип на Модел : John Deere Трактор 5625 Производителот Машина Тип на Модел : John Deere Трактор 5725 Производителот Машина Тип на Модел : John Deere Трактор 5725 N Производителот Машина Тип на Модел : John Deere Трактор 6100 D Производителот Машина Тип на Модел : John Deere Трактор 6110 D Производителот Машина Тип на Модел : John Deere Трактор 6115 D Производителот Машина Тип на Модел : John Deere Трактор 6120 Производителот Машина Тип на Модел : John Deere Трактор 6120 L Производителот Машина Тип на Модел : John Deere Трактор 6125 D Производителот Машина Тип на Модел : John Deere Трактор 6130 D Производителот Машина Тип на Модел : John Deere Трактор 6140 D Производителот Машина Тип на Модел : John Deere Трактор 6140 J Производителот Машина Тип на Модел : John Deere Трактор 6155 J Производителот Машина Тип на Модел : John Deere Трактор 6215 Производителот Машина Тип на Модел : John Deere Трактор 6220 Производителот Машина Тип на Модел : John Deere Трактор 6220 L Производителот Машина Тип на Модел : John Deere Трактор 6230 Производителот Машина Тип на Модел : John Deere Трактор 6320 Производителот Машина Тип на Модел : John Deere Трактор 6320 L Производителот Машина Тип на Модел : John Deere Трактор 6330 Производителот Машина Тип на Модел : John Deere Трактор 6415 Производителот Машина Тип на Модел : John Deere Трактор 6420 Производителот Машина Тип на Модел : John Deere Трактор 6420 L Производителот Машина Тип на Модел : John Deere Трактор 6430 Производителот Машина Тип на Модел : John Deere Трактор 6520 L Производителот Машина Тип на Модел : John Deere Трактор 6615 Производителот Машина Тип на Модел : John Deere Трактор 6715 Производителот Машина Тип на Модел : John Deere Трактор 7130 Производителот Машина Тип на Модел : John Deere Трактор 7220 Производителот Машина Тип на Модел : John Deere Трактор 7230 Производителот Машина Тип на Модел : John Deere Трактор 7320 Производителот Машина Тип На Модел : John Deere Трактор 7330 Производителот Машина Тип На Модел : John Deere Трактор 7420 Производителот Машина Тип На Модел : John Deere Трактор 7520

.

Карактеристики на стоката

Температура На Боја:
6000K
Ingress Protection:
IP67
Wattage:
60W
Работна температура:
-40 -70
Бренд Име:
Gdcreestar
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
степен:
Место зрак + Поплава зрак
Позиција:
Страни & Средината
Тип:
Работа Светлина
Зрак Агол:
Комбо
Напон:
12V 24V
Автомобил модел:
Акцентот, Astra, Asx, Граѓански, Е Корола, Cruze, Elantra, Фокус, Шумарот
Lumens:
3450Lumens
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат