.

.

New
Струг Вметнете VCGT110302 АК H01 Алуминиум Вметнете 10pcs Indexable Вртење Инсерти за CNC Внатрешни Алатка Носителот на Ножот

Струг Вметнете VCGT110302 АК H01 Алуминиум Вметнете 10pcs Indexable Вртење Инсерти за CNC Внатрешни Алатка

DEN 588.00
DEN 1152.00

Количина на стоки
ДостапноПовратни Информации & За Нас
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите. Ве молиме љубезно
имаат позитивни повратни информации или да му даде пет-ѕвезда ако сте задоволни со нашите производи и било која од вашите коментари
и сугестии ќе бидат високо ценети.Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ако имаш било какви проблеми ние
се секогаш подготвен да одговори и поддршка. Ви благодариме!
За нас
Ние сме сигурен онлајн retailsaler каде можете да купите производи со висок квалитет, прифатлива цена и да
професионална услуга.

Карактеристики на стоката

Агол:
VCGT110304 АК H01, VCGT110302 АК H01, VCGT110308 АК H01
Употреба:
внатрешни вртење алатка
Број На Модел На:
VCGT110302/04/08 АК H01
Тврдост:
92
Материјал:
Волфрам Карбид
Бренд Име:
DASAN
Обложување:
NO
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат