.

.

New
Лето деца шарени печати комбинација фустан деца девојки мода се облекуваат дете 3Y-14Y ракави мека девојка формално партија sundress

Лето деца шарени печати комбинација фустан деца девојки мода се облекуваат дете 3Y-14Y ракави мека девојка

DEN 1636.00
DEN 2304.00

Количина на стоки
Достапно


МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ
Елемент : лабава pleated фустани без ракави бела стил со шарени цртежи плажа партија фустани , еден-парче сет здолништа , девојки лето партија sundress
Големина : бебе големина ве молиме следете ги бебе тело должина за да изберете големина
Мека : фитинг удобно
Пол : бебе девојка се млади деца девојка девојки студентите
Специјални Забелешки :
ВЕ МОЛИМЕ СЛЕДЕТЕ ГИ ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛА ДЕТАЛИ ЗА ДА ИЗБЕРЕТЕ ГОЛЕМИНА ЗА ВАШЕТО БЕБЕ !
ГОЛЕМИНА НА НАДОМЕСТОК : +/-( 2 CM-4 CM ) !
ЗАБЕЛЕШКА : Различни компјутер / мобилен може да покажува малку тон на боја нијанса различни !

Карактеристики на стоката

Дете НИ Големина:
8T, 10T, 12T, 14T, 18 МИЛИОНИ, 4T, 5T, 6T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
LYQ790
Декорација:
Шема
Јака:
О Деколте
Вграден Градник:
No
Бренд Име:
ChildhoodDays
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Новина
Шаблон Тип:
Геометриски
Материјал:
Памук,Viscose
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Силуета:
А-Линија
боја:
Шарени печатење
Големина:
24M 3T 4T 5T 6T 7T 8T 9T 10T / S M L XL XXL XXXL XXXXL
Материјал:
100% полиестер шарени печати Свила лен ткаенини со памук поставата
Шема:
Мека полиестер ткаенини pleated Фустан без ракави Европската парче стил
Пол:
бебе доенче деца деца девојка девојки на мајка ми мајка и ќерка дама дами
Стил:
Моден повик краток гроздобер американски европски стил пот свежи
Се применува за:
семејството појавување одговара на мајка и ќерка се поставува бремени жени танц партија
Функција:
светлината супер меки дише удобно
Состојба:
Бренд Нови
Објектот:
А-линија без ракави Свила лен фустан за Лето кул
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат