.

.

New
Плус Големина 2 Парче Сет Жените Одговараат 2018 Долги Ракави Бела Чипка Блузи Кошули Блуза и Тенок Молив Комбинезони Здолништа Исечете Vestidos

Плус Големина 2 Парче Сет Жените Одговараат 2018 Долги Ракави Бела Чипка Блузи Кошули Блуза и Тенок Молив Комбинезони

DEN 1636.00
DEN 2304.00

Количина на стоки
Достапно

Големина Информации>>> 2 Парче Сет Жените Одговараат На Големината Биста Рамо Врвот Должина Половината
Хип Здолниште Должина cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен S 84 33.1 60 23.6 66 26.0 82 32.3 106 41.7 М 88 34.6 61 24.0 70 27.6 86 33.9 107 42.1 L 92 36.2 62 24.4 74 29.1 90 35.4 108 42.5 XL 96 37.8 63 24.8 78 30.7 94 37.0 109 42.9 "ве Молиме овозможи мало 1-3 cm разлика се должи на прирачник за мерење и малку боја на варијација за различни екранот поставување" 1 инч=2.54 см
Како Да Се Измери>>>
За Големината :
1.Азија големини се од 1 до 2 големини помала од Европскиот и Американскиот народ.
2, Ако се чувствувате тешко да се избере големината ,можете да се чувствуваат слободни да ме контактирате и ние ќе ви дадеме некои сугестии,но тоа е за вас референца само.
Боја Разлика :
Како што сите знаеме ,на различни компјутери екранот боите различно,
бојата на вистинскиот објект може да се разликува малку од следниве слики.
Модел Display (Дисплеј)>>>
Референци Вовед>>>
Плаќање :
Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети.
Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно.
Испорака :
1.Подготовка на Време : ние треба 3-5 дена да се подготви ред според нашите numberous наредби секој ден.
2.Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во aliexpress,ако сакате да ги промените пред ние брод на нив и надвор,
ве молиме да забележите ни нова адреса.
3.За Царина
Во предвид на нашите клиенти да имаат корист,Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта.
Ве молиме да се разбере,сепак,царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrante нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса.
Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика.
Повратни информации>>>
Повратни информации :
1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите postive повратни информации и 5 ѕвезди.
2.Ако не се задоволни нашите производи,pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.
ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас и да бидете задоволни.
Услуга :
1.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обиде да им помогне на вас,се надевам да воспостави долго бизнис со вас.
2.Ве молиме контактирајте со нас со Trademangger или Порака пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање и спор на сајтот.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
За Нас>>>
Тагови & Пакет>>>

Карактеристики на стоката

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
Haopaiguo
Материјал:
Памук,Акрилик,Spandex
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Број На Модел На:
887602E
Декорација:
Никој
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Панталона Затворање Тип:
Drawstring
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Жените
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат