.

.

New
11.11 се Занимава Xuping Темперамент Едноставна Срце Облик на Pendant Со Синтетички CZ Накит за Жените Божиќ Ден Подарок M54-40088

11.11 се Занимава Xuping Темперамент Едноставна Срце Облик на Pendant Со Синтетички CZ Накит за Жените Божиќ

DEN 407.00
DEN 767.52

Количина на стоки
Достапно


На ѓердан големина околу 440*1 mm. Тежината на ѓердан е за 2.88 g
. Главниот камен големина околу 1*1 mm.

Карактеристики на стоката

Метална боја:
Platinum Позлатен
Должина:
45-50CM
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Синџир Тип:
Змија Синџир
Бренд Име:
Xuping Накит
Стил:
Симпатична/Романтичен
Пол:
Жените
Број На Модел На:
40088
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
is_customized:
Yes
Pendant Големина:
18*5mm
Метали Тип:
бакарни легури
Функција:
накит
Материјал:
бакарни легури
Компатибилност:
накит
Тежина:
2.88 грам
Тип:
Моден
Пол:
Главниот Камен:
Синтетички CZ
Ширина:
Материјал:
Животната средина бакар
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат