.

.

New
Жените Самоубиец Јакна Грб Реверзибилна Бејзбол Јакни Sukajan Гроздобер Тигар Глава, Везени Зима Пилоти Outerwear

Жените Самоубиец Јакна Грб Реверзибилна Бејзбол Јакни Sukajan Гроздобер Тигар Глава, Везени Зима Пилоти Outerwear

DEN 1920.00
DEN 2742.24

Количина на стоки
Достапно


Жените Самоубиец Јакна Грб Реверзибилна Бејзбол Јакни Sukajan Гроздобер Тигар Глава, Везени Зима Пилоти Outerwear
Боја : (Како слики show)
Големина на : не Постојат 4 големини ( S M L XL ) достапни за котација. (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 in)
ЗАБЕЛЕШКА
1. Ве молиме споредете ги следниве детали големини со твое пред да купите.
2. Објектот боја може да се разликува малку, бидејќи секој компјутер е следи покажува боја малку поинаку.
3. Ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење. Ви благодариме за разбирањето!
Димензии : cm (1cm=0.39 in)
S Големина : Биста : 98cm , Должина : 59cm ,Ракав:60см
М Големина : Биста : 102cm ,Должина : 60cm ,Sleeve:61cm
L Големина : Биста : 106cm , Должина : 61cm ,Ракав:62cm
XL Големина : Биста : 110cm , Должина : 62cm ,Ракав:63cm

Карактеристики на стоката

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Тип:
Редовни
Декорација:
Копчето,Везови,Џебови
Бренд Име:
fantfur
Стил:
Гроздобер
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Животните
Облека Должина:
Редовни
Дебелина:
Стандард
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер,Памук
Маскирани:
No
Затворање Тип:
Патент
Јака:
Стенд
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат