.

.

New
10pcs/многу Висок Квалитет на Заштитените Inductor SMD Моќ Inductors 7*7*4MM 680uH 681 220MA CDRH74R

10pcs/многу Висок Квалитет на Заштитените Inductor SMD Моќ Inductors 7*7*4MM 680uH 681 220MA CDRH74R

DEN 52.00
DEN 54.72

Количина на стоки
Достапно


Превозот :
48 часа брза испорака
1. ние гарантираме за да брод од рок од 48 часа по уплатата confimation (освен одмор)
2. ако не се recived парцела во 60 дена,ве молиме да ни овозможи 3-5 работни дена за проверка undelivered пакети пред ние ова прашање ќе се наплата.
3. Ако тоа е надвор од акциите,ние треба малку време за да ја процес и ние ќе го напушти известување или пораки за тоа.
4. Ние внимателно и правилно, да се спакуваат и да брод вашата предмети. Ќе ви се допадне!
Плаќање :
ние прифаќаме : paypal, зачувам
кога го користите зачувам,вашиот moeny е депониран сигурно во вашата сметка,парите ќе бидат објавени до нас само откако ќе се потврди на испорака.плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно.
Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.
Се враќа :
Нашата политика на враќање е едноставна, ако не сте 100% задоволни со купувањето ние ќе ви ги даде целосна наплата
без никакви проблеми. (14 дена пари назад, ќе плаќаат врати превозот.)
Повратни информации :
Ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници добредојде на е-маил или јавете ни се. Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо 2. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail ако не добија нашиот одговор.
Вашето мислење е многу, многу важно за нашата продавница. Ако не сте задоволни со нашата продавница.Ве молиме да оставите позитивен фидбек.Ви благодарам многу.

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
core set
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
681
Номинална Струја:
220mA
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат