.

.

New
2018 Нова Мода Новородено Дете Доенче Бебе Момчиња Romper Jumpsuit Цвет Печати Бебе Девојка Rompers Jumpsuit

2018 Нова Мода Новородено Дете Доенче Бебе Момчиња Romper Jumpsuit Цвет Печати Бебе Девојка Rompers Jumpsuit

DEN 422.00
DEN 479.52

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Дете НИ Големина:
3T, 3M, 6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер,Памук
Outerwear Тип:
Грб
Стил:
Моден
Број На Модел На:
SHANGKU26.4
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
Виножито Ангел
Sleeve Стил:
Редовни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Печати
Пол:
Унисекс
Снабдување категорија:
Стоки на залиха
Стил:
Слободно време
Сезоната:
Пролет
Sleeve:
Долг Ракав
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат