.

.

New
% DIY ѕид налепници дома декор potted цвет тенџере пеперутка кујна прозорец стакло бања decals водоотпорен спалната соба дневна соба

% DIY ѕид налепници дома декор potted цвет тенџере пеперутка кујна прозорец стакло бања decals водоотпорен

DEN 87.00
DEN 153.12

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Класификација:
За Кабинетот Шпорет,За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Фрижидер,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници
Шема:
3D Налепница
Стил:
Креативните
Бренд Име:
ZOOYOO
Број На Модел На:
Бесплатен превозот
Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Цртан филм
Сценарија:
Ѕид
Материјал:
ПВЦ
Технологија:
првата генерација врежан vinly ѕид налепница(половина рачно изработени)
треба трансфер филм:
Yes
како да се прилагодите:
ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали за Квантитетот Боја Брод итн.пред цел
дома декорација спална соба ѕид decals:
дневна соба, спална соба студија соба бебе соба и сл.
каде да се обратат:
мазна ѕид од стакло, дрво, метал итн.(имајте на 3-5 години)
квалитет:
водоотпорен сончање не-токсични средина заштитени
Содржина:
DIY ѕид налепници дома декор potted цвет тенџере пеперутка
конечниот ефект на слика на ѕидот(cm*cm):
(тоа може да бидат поголеми и помали од diy)
Производ големина:
25*70cm
Материјал:
ПВЦ
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат