.

.

New
Рачно Изработени Накит Материјал Злато Сребро Цвет Конектор Шарм Додатоци За Жени Мода Обетки Шарм Нараквици Одлуки

Рачно Изработени Накит Материјал Злато Сребро Цвет Конектор Шарм Додатоци За Жени Мода Обетки Шарм Нараквици

DEN 61.00
DEN 89.28

Количина на стоки
Достапно

Нашата Компанија Веб-Сајт : Специјален Попуст Област :
100% Сосема Нов Производство и Висок Квалитет Конектор Шарм За Модата, Накит DIY Одлуки Име на Производ : рачно изработени Накит Материјал Злато Сребро Цвет Конектор Шарм Додатоци За Жени Мода Обетки Шарм Нараквици Одлуки Материјал : животна Средина-Пријателски Меч+ААА Австриската Кристали Кубни Циркони Позлата Боја : Вакуум Вистински Злато / Platinum/Розово Злато/Злато Обложено со Добар Квалитет : Кадмиум Слободни & Никел Слободни & Доведе Слободни Polishied : 100% рачно изработени Полиран Објект големина : 16.3 мм*12mm(1 инч=25.4 mm или 1mm=0.0393 инчен) Точка тежина : 1.9 g Подарок за : Пријател / Мајката / Сопругата / Љубовник Материјали За промет на Големо : Мода Накит Нараквици Обетки Ѓердани DIY што Сите предмети се за промет на големо цена.Повеќе ќе купи од нас,повеќе попуст ќе добиете.

Карактеристики на стоката

Големина:
1 piece, 2 pieces, 5 pieces
Тип На Објект:
накит наоди
Производ Карактеристики:
Микро Отвори Циркон Конектор Шарм
Бренд Име:
JUYA
Материјал:
Метал
Објектот Должина:
1.65cm
Објектот Висина:
0.35cm
Објектот Тежина:
1.9g
Објектот Дијаметар:
1.4cm
Број На Модел На:
Бакар Цвет Конектор Шарм
Метали Тип:
Бакар
Накит Наоди Тип:
Конектори
Објектот Ширина:
1.2cm
Име на производ:
Злато Сребро Цвет Конектор Шарм Додатоци
Материјал:
Бакар+ Циркони
Позлата Боја:
Злато/Бело Злато/Розово Злато PL0659
Конектор големина:
16.3*12*3.5 мм
Кристали:
ААА Австриската Кристал Кристали
Dropshipping:
Aliexpress Стандард Dropshipping
Conncetor Стил:
Бакар Цвет Конектор Шарм Наоди
потрошен материјал за накит трговија на големо:
Жени Мажи Нараквици Neckalce Обетки DIY Одлуки
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат